یکی از سیاستهای روبینا در جهت رفاه ساکنین ایجاد شرایط رهن آپارتمان در تهران بدور از دغدغه های اجاره آپارتمان میباشد.

رهن کامل آپارتمان

رهن آپارتمان لوکس در تهران مزایای بسیاری برای مستاجر به همراه دارد بطوریکه اغلب افراد به دنبال رهن آپارتمان هستند . بسیاری از افراد به دلیل کمبود زمان و دردسرهای پرداخت ماهیانه اجاره رهن کامل آپارتمان در تهران را انتخاب میکنند. که این به نفع مستاجر میباشد زیرا اصل پول حفظ می شود و دیگر نیازی به پرداخت ماهانه‌ی مبلغی به عنوان اجاره ندارد.

رهن آپارتمان لوکس

به نقل از منابع خبری معتبر بازار ، بیشترین درصد رهن واحدهای مسکونی در مناطق دوازده گانه تهران در آخرین ماه سال گذشته مربوط به رهن آپارتمان های مسکونی بزرگ ‌متراژ واقع در نیمه شمالی شهر تهران به خصوص مناطق یک و دو شهر تهران است که نشان از وجود تقاضای بالای بازار برای رهن میباشد.

رهن کامل آپارتمان

در شرایط فعلی با میزان عرضه بسیار ناچیزی از واحدهای مسکونی اجاره ای لوکس، با متراژ بالا، نوساز یا کلید نخورده مواجه می باشیم . در این جهت یکی از سیاست های روبینا عرضه آپارتمان لوکس ،نوساز و کلید نخورده به مشتریان جویای رفاه و آسایش میباشد.

رهن خانه در تهران

با رهن خانه در تهران ، خصوصا خانه ای که امکان خریدش برایتان مقدور نیست، از امکانات آن بهره مند خواهید شد، در واقع نفعی معنوی و سودی روانی از این انتخاب خواهید برد. با رهن و اجاره آپارتمان مدرن و زیبا می‌توانید از محل زندگی‌تان لذت ببرید.

رهن کامل

زندگی در یک آپارتمان گاهی خسته کننده و تکراری میشود و یا عدم ثبات یا ماهیت شغلی افراد موجب الزام در تغییر منطقه مسکونی میشود .از طرفی تغییر محل زندگی باعث تنوع و تاثیر مثبت بر روحیه افراد می شود. رهن آپارتمان راهکاری برای خلاصی از روزمرگی های زندگی امروز میباشد.

رهن آپارتمان

گاهی‌اوقات سرمایه‌گذاری برای خرید خانه لزوما سودآور نیست. فرض کنید خانه‌ای که می‌خرید بعد از مدتی از لحاظ موقعیت مکانی دچار رکود یا افت قیمت بشود. در چنین شرایطی متحمل ضرر هم می‌شوید، رهن آپارتمان در این شرایط راهکاری برای کاهش ریسک میباشد.

رهن و اجاره آپارتمان

غیر از رهن منزل با خرید خانه، مسئولیت‌های شما سنگین می‌شود. هر چیزی که به خانه مربوط می‌شود، تحت مسئولیت شما قرار می‌گیرد، اما با اجاره خانه، این مسئولیت‌ها از شما سلب می‌شود و به عهده مالک خواهد بود. مسئولیت‌های قانونی منزل نیز با مالک است و همین آزادی‌ها به امتیازات رهن و اجاره میفزاید.

رهن آپارتمان در دربند

رهن آپارتمان در محله دربند دارای مزایایی میباشد زیرا نسبت به محله های دیگر از سبک زندگی متفاوت تری برخودار میباشد، جمعیت کمتری دارد و از نظر امنیت و آرامش شرایط بهتری دارد و همچنین خانه‌ها با اصول جدیدتر شهری ساخته میشوند.

رهن آپارتمان در منطقه ۱

دسترسی سریع به قطار شهری و معروف ترین مجتمع‌های تجاری، رستوران‌ها، مکان‌های تفریحی و فروشگاه‌های مجلل از مزایای زندگی در محله دربند می باشد. از نظر آلودگی هوا و شرایط جوی محله دربند بهترین آب و هوای تهران را داراست.

در سال‌های اخیر قیمت مسکن در منطقه ۱ به طرز چشمگیری افزایش یافته است به همین دلیل در کشور ما رهن و اجاره آپارتمان رشد چشم‌گیری داشته است . یکی از انواع اجاره‌نشینی رهن کامل است. روبینا با هدف کاهش دغدغه های افراد در مسیر یافتن آپارتمان مناسب برای رهن و اجاره ، طراحی و اجرا شده است.

دقت در تعهدات طرفین در تنطیم قرارداد رهن و دریافت کد رهگیری

قولنامه برگه‌ای است که طرفین (موجر و مستأجر) قول‌ها و یا به عبارت بهتر، تعهدات خود را نسبت به یکدیگر در آن ذکر و پای آن را امضا می‌کنند.در قراردادهای منعقده در روبینا ، قولنامه دستی در سه نسخه تنظیم می‌شود.

دو نسخه‌ی آن نزد طرفین معامله و نسخه‌ی سوم نزد مالک می‌ماند. قولنامه‌ها از اعتبار قانونی در دادگاه برخوردار هستند و می‌توانند مورد استناد قرار بگیرند و تمام جزییات باید به‌صورت شفاف و دقیق آورده میشوند.

از سال ۸۷ به بعد بر اساس قانون مصوب هیات دولت، تمام مشاوران املاک موظف هستند، معاملات را در سامانه‌ای به نام سامانه‌ ثبت معاملات و املاک کشور ثبت کنند.

این کار از یک سو درستی معامله‌ انجام شده را تضمین می‌کند و از سوی دیگر، امکان تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به مسکن را برای دولت و نهادهای نظارتی و آماری فراهم می‌کند.

بر این اساس، هر معامله‌ای که در بنگاه‌ها انجام شود، در این سامانه ثبت می‌شود و پس از آن یک کد ره‌گیری به آن معامله اختصاص می‌یابد.توصیه ما این است که حتماً نسبت به دریافت این کد اقدام کنید.